A A A
  • Litery świetlne LED RGB
    Litery świetlne LED RGB

Litery świetlne LED RGB

Specyfikacja :

 

  • Boki niepodświetlane
  • Możliwe do wyboru różne kolory świecenia frontów liter
  • Dynamiczna lub stała barwa światła RGB
  • Wysoka estetyka PLEXIGLASU ®
  • Szczelność liter na poziomie IP 67
  • Mocne połączenia boków z frontami
  • Wytrzymałe diody LED

 

Za sprawą sterownika i oprogramowania można dokonywać zmian barwy świecenia frontów liter. Pozwala to na wybór jednego z  kilku programów lub indywidualnego ustawienia koloru światła LED.

Litery 3D mogą ( pomimo białej płyty frontowej ) świecić na wybrany przez nas kolor z palety RGB.

Front litery jest wykonany z białego PLEXIGLASU ® ( niemiecki producent Evonik ). Materiał ten charakteryzuje się bardzo wysokimi parametrami technicznymi i jakością oraz dobrą odpornością na warunki atmosferyczne.

Boki liter są wykonane z ANWIPOR ® dlatego połączenie frontu litery z jej bokiem jest bardzo wytrzymałe ( nie rozwarstwia się nawet przy najgorszych, skrajnych warunkach atmosferycznych ). Poprzez specjalny klej - spoiwo PMMA HV, materiały łączone rozpuszczają się wzajemnie tworząc mocne połączenie. Dla uzyskania danego koloru boki litery są pokrywane farbą.

Tył litery jest wykonany z płyty koloru białego, grubości 8 - 10 mm. Jej zadaniem jest równomierne rozpraszanie światła wewnątrz litery. Do tylnej części litery są umocowane śruby montażowe, dzięki którym literę można w prosty sposób, samodzielnie przymocować do elewacji.

Z litery jest wyprowadzony przewód do którego należy podłączyć sterownik RGB oraz zasilanie 12V prądu stałego ( zasilacz, bateria, akumulator ).

 

Cena 1 litery w/g wysokości przy zachowaniu czcionki typu ARIAL oraz koloru białego :

70 cm : 330 zł + VAT 23%

80 cm : 410 zł + VAT 23%

90 cm : 500 zł + VAT 23%

100 cm : 610 zł + VAT 23%

110 cm : 730 zł + VAT 23%

 

W zależności od innego wybranego koloru boków liter oraz innej czcionki ceny ulegną zmianie. W napisach składających się z conajmniej 10 liter cena poszczególnych liter będzie niższa.

Na wszelkie Państwa pytania chętnie udzielimy odpowiedzi telefonicznie lub pocztą e-mail .